Reklamı kapat

Reklamı kapat
Polemik Gazetesi

Estetik yaptırmadım

Maslak’ta bir modacıya girerken objektiflerimize takılan Pınar Tevetoğlu, koşar adım mekana giriş yaptı. Fit görüntüsüyle dikkat çeken Pınar Tevetoğlu, muhabirleri görünce ”Hep yanlış haberler yapıyorsunuz” diyerek şakalaştı.  Geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’nde görüntülenip, estetik yaptırdığı iddia edilen Tevetoğlu yapılan haberlere “Sürekli estetik yazıyorsunuz. Ben estetik yaptırmıyorum. Bir tek burnumda estetik var. Onun haricinde ağzımda, yanağımda, herhangi […]

Estetik yaptırmadım
19 Ekim 2019 - 12:47 'de eklendi.

Maslak’ta bir modacıya girerken objektiflerimize takılan Pınar Tevetoğlu, koşar adım mekana giriş yaptı. Fit görüntüsüyle dikkat çeken Pınar Tevetoğlu, muhabirleri görünce ”Hep yanlış haberler yapıyorsunuz” diyerek şakalaştı. 

Geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’nde görüntülenip, estetik yaptırdığı iddia edilen Tevetoğlu yapılan haberlere “Sürekli estetik yazıyorsunuz. Ben estetik yaptırmıyorum. Bir tek burnumda estetik var. Onun haricinde ağzımda, yanağımda, herhangi bir yerimde estetik yok.” diyerek sitem etti. 

“GÖZ ÖNÜNDE BULUNMAYI SEVMİYORUM”

Muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Mega yenge, ”Ben konuşmayınca bu tarz haberler çıkıyor. Kaçmamın nedeni işinize saygı duymadığım için ya da herhangi başka bir sebepten değil, sizinle alakası yok. Sadece göz önünde bulunmayı pek sevmiyorum. Zaten yıllardır Tarkan’ın da yaşantısını biliyorsunuz, biz gözlerden uzak yaşamaya çalışıyoruz. Bu yüzden kameraları görünce panik olabiliyorum bu da yanlış haberlere neden oluyor” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER