Reklamı kapat

Reklamı kapat
Polemik Gazetesi

İddialı poz

Geçtiğimiz nisan ayında uzun süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Kerem Bürsin’den ayrılan oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. SERENAY’DAN İDDİALI POZ Tarzı ve imajıyla dikkat çeken Sarıkaya, bu kez bu iddialı pozuyla gündeme geldi. Sarıkaya’nın “Kulis halleri” notuyla yaptığı bu paylaşım kısa sürede 310 binin üzerinde beğeni aldı. […]

İddialı poz
02 Kasım 2019 - 13:58 'de eklendi.

Geçtiğimiz nisan ayında uzun süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Kerem Bürsin’den ayrılan oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

SERENAY’DAN İDDİALI POZ

Tarzı ve imajıyla dikkat çeken Sarıkaya, bu kez bu iddialı pozuyla gündeme geldi. Sarıkaya’nın “Kulis halleri” notuyla yaptığı bu paylaşım kısa sürede 310 binin üzerinde beğeni aldı.

BACAKLAR FOTOĞRAFA SONRADAN EKLENMİŞ GİBİ

Takipçileri oyuncunun paylaşımına, “Ayağı bebek mezarı gibi”, “Shop yapmış diyenleri aşırı merak ediyorum şimdi” ve “Bacaklar fotoğrafa sonradan eklenmiş gibi” şeklinde yorumlar yaptı.

Sarıkaya’nın geçtiğimiz günlerde yaptığı bu paylaşımda çengelli iğneli eteği ve pozları dikkat çekmişti.

DAHA İYİSİ YOK

Ünlü oyuncunun takipçileri bu paylaşımlara, “Daha iyisi yok” ve “Bu saç bile yakışıyor ya, pes artık!” yorumunu yapmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER