Reklamı kapat

Reklamı kapat
Polemik Gazetesi

Korkusuz bir kadınım

Şarkıcı Funda Arar, geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne aldı. Arar, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kendisine fobileri olup olmadığı sorulan Arar, “Fobim yok, hiçbir şeyden korkmuyorum galiba. Korkusuz bir kadınım ben. Sahneden önce heyecanım oluyor ama sahneye çıktığım andan itibaren seyircinin enerjisi bana geçiyor” dedi. “TÜRKİYE’DE ÖYLE BİRİ YOK” Basın mensuplarının, “Sanatçıların kulisleriyle ilgili […]

Korkusuz bir kadınım
11 Kasım 2019 - 16:53 'de eklendi.

Şarkıcı Funda Arar, geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne aldı. Arar, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kendisine fobileri olup olmadığı sorulan Arar, “Fobim yok, hiçbir şeyden korkmuyorum galiba. Korkusuz bir kadınım ben. Sahneden önce heyecanım oluyor ama sahneye çıktığım andan itibaren seyircinin enerjisi bana geçiyor” dedi.

“TÜRKİYE’DE ÖYLE BİRİ YOK”

Basın mensuplarının, “Sanatçıların kulisleriyle ilgili bazı istekleri ya da kaprisleri olabiliyor. Sizin de ilginç takıntı ya da istekleriniz oluyor mu?” sorusuna Arar, “Eğri oturup doğru konuşalım. Eğer bir dünya starı Türkiye’ye geliyorsa, bu tarz standartları sunabilir ama Türkiye’de böyle biri yok. Nerede konser vereceksen, gider kulisinde oturursun” diyerek cevap verdi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan yorumcu, siyah elbisesiyle göz kamaştırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER