Reklamı kapat

Reklamı kapat
Polemik Gazetesi

Son bekar günlerimiz

Şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık bir senedir Kenan Koçak ile aşk yaşıyor. Çift, mutlu anlarını sosyal medyadan sık sık takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Özbey, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla evleneceğini duyurmuştu. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Merve Özbey, “Ne diyeyim ki… Ben senden razı, sen benden… Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür. Canan Tan’ın […]

Son bekar günlerimiz
11 Kasım 2019 - 16:47 'de eklendi.

Şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık bir senedir Kenan Koçak ile aşk yaşıyor. Çift, mutlu anlarını sosyal medyadan sık sık takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Özbey, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla evleneceğini duyurmuştu.

Müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Merve Özbey, “Ne diyeyim ki… Ben senden razı, sen benden… Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür. Canan Tan’ın bir kitabı var ‘Yüreğim Seni Çok Sevdi’ diye… Hakikaten seni çok seviyorum sevgilim! Hem de çok…. Ahaliiiii biz evleniyoruz!” ifadelerini kullanmıştı.

Sevgilisi ile dünyaevine girmek için gün sayan Özbey, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

“Son bekar günlerimiz” diyen Özbey, şu ifadeleri kullandı:

Aramıza yollar, yıllar, aylar girdi… Kimi zaman güzler, yazlar girdi. Hasret girdi ama ahmet Arif’in dediği gibi “Bir sevdamız terk etmedi…” Şimdi ömrümüzün vuslatı geldi. Hasılı diyeceğim o ki, sen hep bana böyle güzel bak, ben hep böyle güleyim. Son bekar 20 günümüz. İlk işimiz sözlenmek ve nişanımız… 19 ocak vuslatımız. İyi ki varsın sevgilim.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER