Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafına yorum yaptı

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli, geçtiğimiz yılın son günlerinde yollarını ayırmıştı. Yılmaz’ın daha sonra oyuncu Serenay Sarıkaya ile yakınlaştığı iddia edilmişti.

Çiftin iki hafta önce Yunanistan’ın başkenti Atina’da çekilen fotoğrafları ise aşkı belgelemişti.

İkili bu kez de aşklarını sosyal medyaya taşıdı. Cem Yılmaz, sevgilisinin son paylaşımına gül ve ay emojisi koydu.

DEFNE SAMYELİ’NİN AÇIKLAMALARI

Yılmaz’ın eski sevgilisi Defne Samyeli, “Açıklama gibi büyük laflar etmeyelim. Benim birkaç söz borcum var. O da siz basına… Ben asılsız haberlerden dolayı çok tramvalar yaşadım. O yüzden ön yargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslar hakkında çıkan haber üzerine bir yazı yazdım ve sosyal medyadan yayınladım. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Ben bilmiyormuşum. Görememişim. Hiç ihtimal vermedim ve hiç konduramadım. Beni lütfen mazur görün. Size haksızlık etmişim. Daha fazlasını söyleyemem. Hiç yakışık olmaz. Bana yakışmaz. Siz neler yaşıyorsanız, ben de onları yaşıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

“SERENAY’A DALIP GİDİYORUM”

Yılmaz geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Sarıkaya ile ilgili sürpriz bir açıklama yapmıştı.

İbrahim Selim’e konuk olan Cem Yılmaz’a ‘Hiç kimseyi stalk’luyor musun?’ diye sorulunca, “Mesela Serenay Sarıkaya ne yapmış diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona o stalk mı oluyor” diye cevap vermişti.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir