İvana Sert’ten Karantina Şıklığı

Sunucu, stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak adına önlem amaçlı kendisini evde karantinaya aldı.Yetkililerin “Evde kal” çağrısına uyan Sert, bütün vaktini evde spor yaparak geçiriyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Ivana Sert, son paylaşımıyla gündeme geldi.Ayna karşısında pozunu yayınlayan Sert, “Karantina şıklığı” adında bir akım başlattığını takipçilerine duyurdu.

#karantinasikligi etiketi altında kendisine fotoğraf yollayan takipçilerini sosyal medya sayfasından paylaşacağını dile getiren Ivana Sert, şu ifadeleri kullandı:

KARANTİNA ŞIKLIĞI’NI HEP BERABER YAPALIM

Sevgili arkadaşlar; evet, çok zor günler geçiriyoruz ve hepimiz, hepimizin sağlığı için evde kalıyoruz. Sıkıldık mı? Evet, biraz!Bugünlere biraz eğlence katmak ve daha bakımlı kalmak için eşofman dışında başka şeyler de giyelim. ‘Karantina şıklığı’nı hep beraber yapalım. Ne dersiniz?

BİRİNCİ OLAN BENDEN HEDİYE BEKLESİN

Ben ilk gönderimi paylaştım bugün. Sizlerden, DM’lerden postalar bekliyorum. Hem story paylaşıp, hem de haftanın en şık karantina kişisini seçeceğim.Her birinci olan, güzel bir hediyeyi benden beklesin. Bu zor günleri hep beraber en yakın zamanda atlatmayı diliyorum. Sağlıklı, bakımlı kalalım.

Ivana Sert, paylaşımının ardından takipçilerinden gelen gönderileri Instagram’ın hikaye kısmından yayınlamayı ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir