Demet Akalın ‘dan Sert Yanıt

Serdar Ortaç, bir dönem yakın arkadaş olduğu Ebru Gündeş ile arasının açılma nedeni olarak Demet Akalın’ı gösterdi.

SERT YANIT

Demet Akalın, hakkındaki bu iddialara Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla yanıt verdi.”Akıllanmıyor adam, enteresan!” diyen Akalın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

AKILLANMIYOR ADAM!

Ramazan günü Ortaç’a tüm kalbimle akıl sağlığı diliyorum. Gündeş gazla değil, kalbiyle yaşayan dev sesli dostumdur. Öğrendiğimde kapısında bitmişimdir.Telefon denen şey elinde oluyor insanın. Arıyorsun, açılıyor. Kapı da öyle. Gidiyorsun, açılıyor. Dua et ramazan! Yıllar önce hapishaneye giderken beyefendi, Gündeş arkasından arabayla takip ediyordu. Unutuyor herhalde, ne diyeyim.Kendi kişiliğini bana niye bağlamış seneler sonra anladım. ‘Çantalarınızı yiyin’ dedi ya, ona istinaden. Dost dosttur! Aramak da, gitmek de insanın elindedir! Hele ki hapise girerken arkamdan gelen biriyse… Akıllanmıyor adam, enteresan!

Öte yandan Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirmişti.Lüks yaşamlarıyla konuşulan ancak şu sıralar evden dışarı çıkamayan isimlere gönderme yapan Serdar Ortaç, paylaşımına şu notu düşmüştü:

ARTIK SEN DE HERKES GİBİSİN

Şimdi daha çok ayakkabın olsa, daha çok çantan, binlerce ceketin, harcayamayacak kadar paran… Nereye gideceksin? Nerede giyeceksin? Artık sen de herkes gibisin.

DEMET’TEN SERDAR’A OLAY SÖZLER

Bir dönem kumar alışkanlığı ile gündemden düşmeyen Serdar Ortaç’ın bu paylaşımına ise Demet Akalın’dan yanıt gecikmemişti.”Boş yapmayın” diyen Akalın, konuyla ilgili şunları söylemişti:

BOŞ YAPMAYIN

Kim bir virüs çıkacağını bilebilirdi? Ne saçma bu konuşmalar! Yok evleri, yok büyük çanta! Herkes bütçesine göre ev alır!Ama olur mu şimdi, tam zamanı demagoji yapmanın. Kumarda giden evler, villalar zamanında virüs yoktu.

KENDİM İÇİN SÖYLEDİM

Çıkan haberlerin ardından açıklama yapan Ortaç, şunları söylemişti:’Evin olsa, araban olsa ne işe yarar?’ diye ben kendime söyledim. Kimseye laf etmedim ki. Kendim için söyledim. Dünya malın olsa neye yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir