Kocaeli’de bir ilke imza attılar! Asa Gelinlik tasarladı, ünlü manken Özlem Yıldız sergiledi

Kocaeli’de hizmet veren Asa Gelinlik bir ilke imza attı. Asa Gelinlik tasarımcılarının tasarladığı gelinlik, Çırağan Sarayı’ndaki defilede sergilendi. Ünlü manken Özlem Yıldız ’ın taşıdığı gelinlik büyük beğeni ve alkış topladı.

İLİMİZDE İLK KEZ OLUYOR

2011 yılından bu yana İzmit Karabaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde faaliyet gösteren, Semra-Koray Yıldız çiftinin sahibi olduğu Asa Gelinlik, büyük bir başarıya imza attı. Kentimizin markalarından biri olan Asa Gelinlik, Çırağan Sarayı’nda ünlü markaların ve mankenlerin katılımlarıyla gerçekleşen Gelin Damat Fashion Day 2021’de gelinliklerini sergileme imkanı bulan ilk Kocaelili firma oldu.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

51 firmanın katıldığı Gelin Damat Fashion Day’de Kocaeli’yi temsil etmeyi başaran Asa Gelinlik tasarımcılarının tasarladığı gelinliği ise ünlü manken Özlem Yıldız podyumda taşıdı. Defilede sergiledikleri gelinliğin büyük beğeni topladığını vurgulayan Semra-Koray Yıldız çifti, Özlem Yıldız ’ın da kendilerine “Taşıdığım en rahat gelinliklerden biriydi” dediğini belirtti.

HEDEF MÜŞTERİ İLE BÜYÜMEK

Katıldıkları defilede diğer firmalardan yeni bir şeyler öğrendiklerini belirten Yıldız çifti, “Bu defile sonrasında kendi eksikliklerimizi gördük ve bunları giderebilmek için daha fazla çalışmamız gerektiğini öğrendik” dedi. Bundan sonra diğer defile, yarışma ve benzeri etkinliklere de katılacaklarını belirten Yıldız çifti, hedeflerinin şubeleşme ile büyümek değil, müşteri ile birlikte büyümek olduğunu açıkladı.

ÖZLEM YILDIZ’DAN ÖVGÜ

Gelin Damat Fashion Day 2021’e kendi tasarımları ile katılan Asa Gelinlik ortakları Semra-Koray Yıldız, gelinliği sergileyen ünlü manken Özlem Yıldız’dan da övgü dolu sözler aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir