Hatay’ın evladı Burak Akyürek Hataylıların iyilik meleği

Hatay’ın evladı Burak Akyürek yaptığı çalışmalardan hatay’ın evladı olduğunu ispatladı. Makam mevki demeden gece gündüz hatay için çalışacağına an içti. Hatay’lıyım demek başka bir şey Hataylı olmak başka bir şey depremin ilk gününden buyana kadar yardımlarına devam ediyor.

Burak Akyürek kime ne faydam olur diye hatay’dan ayrılmıyor. Burak Akyürek hem erzak dağıtım yardım tırları yolluyor hem de kolilerin dağıtımını yapıyor hem de enkaz çalışmalarına yardım ediyor. Hatay’ın bütün köy ilçesine uzanmaya çalışan Burak Akyürek vali kaymakam belediye başkanlarını da ziyaret ediyor.
Depremle ilgini açıklama yapan Burak Akyürek;
Ben hatay’ın evladıyım hatay’da tek bir ferdimizin ihtiyacı kalmayıncaya dek burada olacağım dedi. Elimizden bir su taşımaksa onu yapacağız elimizle ne yapabilirsek uyumadan durmadan hatay için çalışacağım bu benim hataya hatay insanına evlatlık borcumdur.

Ayrıca internet fenomeni olan lokumların efendisi ünvan’ıyla tanınan Burak Akyürek ayrıca
Cumhurbaşkanı danışmanı Ahmet Oruç’un iletişim uzmanı olarak göreve başladı.

Burak Akyürek hatay’da  temaslarda bulundu sayın hatay vali yardımcımız Ali Açıkgözü makamında ziyaret etti.

Güçlü iş adamları dernek başkanı Sabahattin Uygun’u makamında ziyaret etti.
Kaymakamımız sayın İskender Yöndem’i hatay afet kordine merkezinde ziyarette bulundu.

Burak Akyürek’in köyü olan Hatay ili yoncakaya dernegi ziyareti ve tüm yoncakayalılar vito araçlarıyla fedakarca ortak organize şeklinde çalışmalara katıldılar tüm yoncakayalılara şükranlarımı sunuyorum dedi.

Burak Akyürek evleri ve ilçeleri çadır kentleri dolaşarak erzak kolileri dağıttı. Ayrıca Burak Akyürek Çocuklara Oyuncaklar ve lokum ikramlarında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir